Hierbij een toch wat alarmerend bericht.. Dit doen we sporadisch maar de nood is daar!
Binnen de vereniging hebben wij respect voor de scheidsrechters binnen onze club. Tot dusver konden we, soms met hangen en wurgen, de wedstrijden vanaf 13 jarige leeftijd altijd voorzien van een scheidsrechter.
Tot 13 jaar wordt hierbij ingevuld door welwillende ouders en/of leiders.
Ik wil op dit moment al aangeven dat dit voor het komend seizoen spannend gaat worden met het huidig korps.
We zijn jullie hulp dus nodig!
Door ziekte en enkele blessures is ons vrijwillig scheidsrechterkorps gekrompen tot ca 7 scheidsrechters. Dit is te weinig!
Wetende dat we in het weekend van vrijdagavond tot zondagmorgen 5 tot 8 wedstrijden hebben, kun je de spanning al wel aanvoelen want iedere vrijwillige scheidsrechter kan helaas niet ieder weekend.
Om te voorkomen dat we incidenteel;
De ondergrens bij de jeugdwedstrijden moeten opschuiven
Een beroep moeten doen op een van de spelende senior leden
Wedstrijden moeten verplaatsen
Of zelfs wedstrijden moeten afgelasten
vragen we dus hulp met een concrete vraag;
Wie wil ons korps aanvullen voor het fluiten van ( een beperkt aantal ) wedstrijden?
Mocht dit niet lukken, waar wij vooralsnog niet van uitgaan, zullen wij helaas genoodzaakt zijn bovenstaande maatregelen in werking te stellen waarvoor wij dan nu al je begrip vragen..
Zoals gezegd gaan we daar nu nog niet vanuit en gegadigden kunnen zich dan ook melden bij;