• Welke toernooien zijn er?
    De toernooien waarvoor VV Peize een uitnodiging heeft ontvangen, kun je hieronder raadplegen.

     

    Heb je als team interesse in een toernooi, laat het de toernooicommissie weten via een e-mailbericht. Dan proberen we het team in te schrijven als deelnemer.

     

    Op welk toernooi speel je?
    De toernooien die vastgelegd zijn kan je dan binnenkort ook hier zien.

     

    Bekijk deze pagina regelmatig, want als er een toernooi is bevestigd wordt het toernooi op deze pagina geplaatst. Uiteraard ontvangt de leider een e-mailbericht van de toernooicommissie van elk bevestigde deelname.

     

    Uittoernooien 2020        
               
    Datum Bij vereniging In plaats Voor wie Klasse(n) Overig/bijzonderheden
               
               
    21-5-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO8 3e klasse Hemelvaart
    21-5-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO10 3e klasse Hemelvaart
    21-5-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO11 2e klasse en 3e klasse Hemelvaart
    21-5-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO13 3e klasse Hemelvaart
    21-5-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO15 2e klasse en 3e klasse Hemelvaart
               
    21-5-2020 VV Nieuw Buinen Nieuw Buinen MO13 ong. 1e klasse Noppen&Naaldhakken toernooi
    21-5-2020 VV Nieuw Buinen Nieuw Buinen MO15 ong. 1e klasse Noppen&Naaldhakken toernooi
    21-5-2020 VV Nieuw Buinen Nieuw Buinen MO17 ong. 1e klasse Noppen&Naaldhakken toernooi
               
    30-5-2020 VV Bargeres Emmen JO8   's ochtends (tot 14.00 uur) / Pinksteren
    30-5-2020 VV Bargeres Emmen JO9   's ochtends (tot 14.00 uur) / Pinksteren
    30-5-2020 VV Bargeres Emmen JO10   's ochtends (tot 14.00 uur) / Pinksteren
    30-5-2020 VV Bargeres Emmen JO11   ' s middags (v.a. 14.00 uur) / Pinksteren
               
    31-5-2020 VV Bargeres Emmen JO13   v.a. 10.30 uur (1e pinksterdag)
    31-5-2020 VV Bargeres Emmen JO15   v.a. 10.30 uur (1e pinksterdag)
    31-5-2020 VV Bargeres Emmen JO17   v.a. 10.30 uur (1e pinksterdag)
               
    1-6-2020 VV Bargeres Emmen JO19   v.a. 10.30 uur (2e pinksterdag)
               
    5-6-2020 VV Roden Roden JO13 1e klasse en 3e klasse 's avonds (v.a. 19.00 uur)
    5-6-2020 VV Roden Roden JO15 1e klasse t/m 4e klasse 's avonds (v.a. 19.00 uur)
               
    5-6-2020 HFC '15 Hoogkerk JO19   's avonds (v.a. 19.00 uur)
    5-6-2020 HFC '16 Hoogkerk MO19   's avonds (v.a. 19.00 uur)
               
    6-6-2020 VV Wildervank Wildervank JO13 alle klassen Tweedaags toernooi
    & VV Wildervank Wildervank JO14 alle klassen Tweedaags toernooi
    7-6-2020 VV Wildervank Wildervank JO15 alle klassen Tweedaags toernooi
               
    6-6-2020 HFC '15 Hoogkerk JO8   's ochtends
    6-6-2020 HFC '16 Hoogkerk JO11   's ochtends
    6-6-2020 HFC '17 Hoogkerk JO15   's middags
    6-6-2020 HFC '18 Hoogkerk MO13   's middags
    6-6-2020 HFC '19 Hoogkerk MO15   's middags
               
    6-6-2020 SV Enter Enter MO13   's middags
               
    6-6-2020 FVV Foxhol JO9 3e klasse en 4e klasse  
    6-6-2020 FVV Foxhol JO11 2e klasse t/m 4e klasse  
    6-6-2020 FVV Foxhol JO13 3e klasse en 4e klasse  
               
    6-6-2020 VV Roden Roden JO8 2e klasse en 3e klasse 's ochtends
    6-6-2020 VV Roden Roden JO9 Hoofdklasse en 3e en 4e klasse 's ochtends
    6-6-2020 VV Roden Roden JO10 1e klasse en 3e klasse 's ochtends
    6-6-2020 VV Roden Roden JO11 1e klasse en 3e en 4e klasse 's ochtends
               
    6-6-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO17 3e klasse  
    6-6-2020 VV Steenwijk Steenwijk JO19 3e klasse  
    6-6-2020 VV Steenwijk Steenwijk MO15 1e klasse  
    6-6-2020 VV Steenwijk Steenwijk MO17 1e klasse  
               
    6-6-2020 VV Zevenhuizen Zevenhuizen JO9   's ochtends
    6-6-2020 VV Zevenhuizen Zevenhuizen JO11 3e klasse en 4e klasse 's middags
    6-6-2020 VV Zevenhuizen Zevenhuizen JO13 4e klasse 's ochtends
    6-6-2020 VV Zevenhuizen Zevenhuizen JO15 2e klasse 's ochtends
    6-6-2020 VV Zevenhuizen Zevenhuizen JO17 4e klasse 's avonds
    6-6-2020 VV Zevenhuizen Zevenhuizen MO15 2e klasse 's middags
               
    6-6-2020 SC Franeker Franeker JO8    
    6-6-2020 SC Franeker Franeker JO9    
    6-6-2020 SC Franeker Franeker JO13    
    6-6-2020 SC Franeker Franeker MO11    
    6-6-2020 SC Franeker Franeker MO13    
               
    6-6-2020 SVBO Barger-Oosterveld JO13 alle klassen 's ochtends
    6-6-2020 SVBO Barger-Oosterveld JO15 alle klassen 's middags
               
    6-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl MO11 2e klasse  
    6-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl MO15 2e klasse  
    6-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl MO19 1e klasse  
               
    6-6-2020 SC Bolsward Bolsward JO8    
    6-6-2020 SC Bolsward Bolsward JO9    
    6-6-2020 SC Bolsward Bolsward JO10    
    6-6-2020 SC Bolsward Bolsward JO11    
               
    7-6-2020 SV Enter Enter JO13   's ochtends
    7-6-2020 SV Enter Enter JO15   's middags
    7-6-2020 SV Enter Enter MO15   's ochtends
               
    7-6-2020 SC Franeker Franeker JO10    
    7-6-2020 SC Franeker Franeker JO11    
    7-6-2020 SC Franeker Franeker JO15    
    7-6-2020 SC Franeker Franeker MO15    
               
    7-6-2020 HFC '15 Hoogkerk JO9   's ochtends
    7-6-2020 HFC '16 Hoogkerk JO10   's middags
    7-6-2020 HFC '17 Hoogkerk JO13   's middags
    7-6-2020 HFC '18 Hoogkerk JO17   's middags
               
    7-6-020 FVV Foxhol JO15 3e klasse en 4e klasse  
    7-6-2020 FVV Foxhol JO17 3e klasse en 4e klasse  
               
    12-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO15 1e klasse t/m 3e klasse ' s avonds
               
    13-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO7 3e klasse en 4e klasse  
    13-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO8 2e klasse en 3e klass  
    13-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO9 1e klasse t/m 4e klasse  
    13-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO10 Hoofdklasse t/m 4e klasse  
    13-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO11 3e klasse en 4e klasse  
    13-6-2020 VV Nieuw Roden Nieuw Roden JO13 1e klasse en 2e klasse  
               
    13-6-2020 MOVV Midwolda JO8 2e klasse t/m 4e klasse 13.00 uur - 16.00 uur
    13-6-2020 MOVV Midwolda JO10 2e klasse t/m 4e klasse 10.30 uur - 13.00 uur
    13-6-2020 MOVV Midwolda JO11 2e klasse t/m 4e klasse 13.30 uur - 16.00 uur
    13-6-2020 MOVV Midwolda JO13 2e klasse t/m 4e klasse 9.00 uur - 12.30 uur
    13-6-2020 MOVV Midwolda JO17 2e klasse en 4e klasse 13.30 uur - 17.00 uur
    13-6-2020 MOVV Midwolda MO13 1e klasse en 2e klasse 18.15 uur - 21.15 uur
    13-6-2020 MOVV Midwolda MO15 1e klasse en 2e klasse 18.15 uur - 21.15 uur
               
    13-6-2020 VV Omlandia Ten Boer JO9   's ochtends
    13-6-2020 VV Omlandia Ten Boer JO15   's middags
               
    13-6-2020 Veendam 1894 Veendam JO9-1 Minimaal 1e klasse € 15,- inschrijfgeld
    13-6-2020 Veendam 1894 Veendam JO11-1 Minimaal 1e klasse € 15,- inschrijfgeld
               
    13-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO15 2e klasse en 4e klasse 's ochtends
    13-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO17 1e klasse t/m 4e klasse 's middags
    13-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO19 1e klasse en 2e klasse 's middags
    13-6-2020 VV Harkstede Harkstede MO15 2e klasse  's ochtends
               
    13-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl JO8 3e en 4e klasse 's ochtends
    13-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl JO9 1e en 2e klasse 's ochtends
    13-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl JO13 2e en 3e klasse 's ochtends
    13-6-2020 NEC Delfzijl Delfzijl JO11 1e klasse t/m 4e klasse 's middags
               
    13-6-2020 VEV '67 Leek JO7   Jantje Beton Westerkwartier toernooi
    13-6-2020 VEV '68 Leek JO8   Jantje Beton Westerkwartier toernooi
    13-6-2020 VEV '69 Leek JO9   Jantje Beton Westerkwartier toernooi
    13-6-2020 VEV '70 Leek JO10   Jantje Beton Westerkwartier toernooi
               
    13-6-2020 SVBO Barger-Oosterveld JO8   's ochtends
    13-6-2020 SVBO Barger-Oosterveld JO9   's ochtends
    13-6-2020 SVBO Barger-Oosterveld JO10   's ochtends
    13-6-2020 SVBO Barger-Oosterveld JO11   's ochtends
               
    13-6-2020 SV Yde de Punt Yde de Punt JO9   v.a. 9.00 uur
    13-6-2020 SV Yde de Punt Yde de Punt JO11   v.a. 9.00 uur
    13-6-2020 SV Yde de Punt Yde de Punt JO15   v.a. 13.00 uur
               
    13-6-2020 VV Gorecht Haren MO11 8-tallen v.a. 10.00 uur tot 14.00 uur
    13-6-2020 VV Gorecht Haren MO13   v.a. 10.00 uur tot 14.00 uur
    13-6-2020 VV Gorecht Haren MO15   v.a. 14.00 uur
               
    13-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO13   's ochtends
               
    13-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO15  JO14 mag ook 's middags
               
    14-6-2020 Veendam 1894 Veendam JO13-1 Minimaal Hoofdklasse € 15,- inschrijfgeld
    14-6-2020 Veendam 1894 Veendam JO15-1 Minimaal Hoofdklasse € 15,- inschrijfgeld
               
    18-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO17   's avonds
    18-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO19   's avonds
               
    19-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO15   's avonds
    19-6-2020 VV Niekerk Niekerk MO19   's avonds
               
    20-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO7    
    20-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO9    
    20-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO10    
    20-6-2020 VV Niekerk Niekerk JO13    
               
    20-6-2020 VV Omlandia Ten Boer JO11   ' s ochtends
    20-6-2020 VV Omlandia Ten Boer JO13   's middags
               
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO7 alle klassen (van 9.00 - tot ca. 11.00 uur)
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO8 Hoofdklasse t/m 4e klasse 's ochtends
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO9 Hoofdklasse t/m 4e klasse 's ochtends
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO13 1e klasse t/m 4e klasse 's ochtends
               
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO10 Hoofdklasse t/m 4e klasse 's middags
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO11 Hoofdklasse t/m 4e klasse 's middags
    20-6-2020 SV Bedum Bedum MO15 Hoofdklasse t/m 2e klasse 's middags
               
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO15 1e klasse t/m 4e klasse V.a. 17.00 uur
    20-6-2020 SV Bedum Bedum JO17 1e klasse t/m 4e klasse V.a. 17.00 uur
    20-6-2020 SV Bedum Bedum MO17 Hoofdklasse t/m 2e klasse V.a. 17.00 uur
               
    20-6-2020 VEV '67 Leek JO11    
    20-6-2020 VEV '69 Leek JO13    
    20-6-2020 VEV '70 Leek MO11    
    20-6-2020 VEV '71 Leek MO12    
    20-6-2020 VEV '72 Leek MO13    
               
    20-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO7   's ochtends
    20-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO8   's ochtends
    20-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO9   's ochtends
               
    20-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO10   's middags
    20-6-2020 FC Zuidlaren Zuidlaren JO11   's middags
               
    20-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO8 2e klasse t/m 4e klasse 's ochtends
    20-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO9 3e klasse en 4e klasse 's ochtends
    20-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO10 1e klasse t/m 4e klasse 1e ''s ochtends, rest 's middags
    20-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO11 1e, 2e klasse en 4e klasse 's middags
    20-6-2020 VV Harkstede Harkstede JO13 Hoofdklasse, 1e klasse va. 15.00 uur
               
    20-6-2020 VV Wildervank Wildervank JO8   's ochtends
    20-6-2020 VV Wildervank Wildervank JO9   's ochtends
    20-6-2020 VV Wildervank Wildervank JO11   JO10 ook welkom, 's middags