• Thuis Wedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldKL ThuisKL UitDetails
    16 nov20:30Peize VR30+1 - HSC VR30+1veld 1
    17 nov09:00Peize JO9-3 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1veld 2
    17 nov09:00Peize JO8-2 - Veenhuizen JO8-1veld 2
    17 nov09:00Peize JO10-1 - HFC '15 JO10-2veld 2
    17 nov09:00Peize JO10-2 - ST Glimmen/Yde de Punt JO10-1Gveld 2
    17 nov09:15Peize MO15-2 - LEO (Loon) MO15-1veld 1
    17 nov10:30Peize JO17-3 - Grijpskerk JO17-2 veld 3
    17 nov10:45Peize JO11-1 - Gorecht JO11-1veld 2
    17 nov10:45Peize JO11-2 - Zuidhorn JO11-4veld 2
    17 nov12:00Peize MO15-1 - ACV MO15-1veld 1
    17 nov13:00Peize JO13-1 - GVAV-Rapiditas JO13-2veld 2
    17 nov14:15Peize JO15-2 - ACV JO15-2 veld 3
    24 nov09:00Peize JO12-1 - SJO Bergum BCV Combinatie JO12-2veld 2
    24 nov09:00Peize MO11-1 - ACV MO11-1 veld 3
    24 nov09:00Peize JO8-1 - Drachtster Boys JO8-2veld 2
    24 nov09:00Peize JO10-2 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-2Gveld 2
    24 nov10:15Peize JO9-2 - ONR JO9-1veld 2
    24 nov10:15Peize JO8-2 - Nieuw Roden JO8-1Gveld 2
    24 nov10:45Peize JO11-1 - GRC Groningen JO11-1veld 2
    24 nov11:00Peize JO13-2 - Lycurgus JO13-2veld 1
    24 nov12:00Peize 3 - BSVV 4Afgeschermd veld 3
    24 nov13:00Peize JO15-1 - SV Bedum JO15-1H.L.M.M. (Harry) Koerntjes-Smidveld 2
    24 nov13:00Peize VR1 - Eext VR1veld 1
    24 nov15:00Peize JO19-1 - Zuidhorn JO19-1S (Suresh) Wagenaarveld 2
    24 nov15:00Peize 2 - Lycurgus 7A (Adam) Ubels veld 3
    25 nov10:00Peize 2 - Dalen 2B.M. (Bart) Leistraveld 1
    1 dec09:00Peize JO13-1 - GRC Groningen JO13-1 veld 3
    1 dec09:00Peize JO9-1 - Gorecht JO9-1veld 2
    1 dec09:00Peize MO15-2 - LTC MO15-1veld 1
    1 dec09:00Peize JO9-3 - BSVV JO9-1Gveld 2
    1 dec09:30Peize JO11-2 - Fc. Grootegast JO11-3veld 2
    1 dec10:00Peize JO10-1 - Helpman JO10-1veld 2
    1 dec11:00Peize JO15-2 - Achilles 1894 JO15-3 veld 3
    1 dec11:30Peize JO17-2 - ONR JO17-1veld 1
    1 dec12:00Peize MO15-1 - SJO Amicitia-BG-ON MO15-1veld 2
    1 dec13:30Peize JO17-3 - Roden JO17-4 veld 3
    1 dec13:30Peize JO17-1 - HFC '15 JO17-2veld 1
    2 dec10:00Peize 3 - Groen Geel 3veld 1
    2 dec14:00Peize 1 - FC Lewenborg 1veld 1
    8 dec09:00Peize JO12-1 - Roden JO12-3veld 2
    8 dec09:00Peize JO9-2 - Be Quick 1887 JO9-2veld 2
    8 dec10:30Peize JO13-2 - Be Quick 1887 JO13-3G veld 3
    8 dec10:30Peize JO11-1 - Be Quick 1887 JO11-1veld 2
    8 dec12:00Peize 3 - Fit Boys 4 veld 3
    8 dec12:00Peize JO15-1 - vv Winsum JO15-1veld 2
    8 dec14:00Peize JO19-1 - Actief JO19-1veld 1
    8 dec14:00Peize VR1 - Witteveense Boys'87 VR1veld 2
    8 dec15:00Peize 2 - Achilles 1894 3 veld 3
    9 dec10:00Peize 2 - Alcides 2veld 1
  • Uit wedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldKL ThuisTeamKL UitTeam
    16 nov19:30HS'88 VR30+1 - Peize VR30+1veld 1
    16 nov20:00Actief VR30+1 - Peize VR30+1veld 1
    17 nov09:00Zuidhorn JO8-2 - Peize JO8-1veld 4
    17 nov09:30Asser Boys MO11-1 - Peize MO11-1veld 1
    17 nov10:00VEV'67 JO9-2 - Peize JO9-2veld 3
    17 nov10:00Hoogezand JO9-1 - Peize JO9-1veld 5 Hoogezand
    17 nov10:00GRC Groningen JO15-1 - Peize JO15-1P. (Paul) Duutveld 6 GRC/GG/FCG
    17 nov10:30SC Stadspark JO13-1 - Peize JO13-2 veld 1
    17 nov10:30Langezwaag JO12-1G - Peize JO12-1J.P. (Jan Peter) SträterVeld 2 - TrainingsveldKL 3KL 4
    17 nov11:30GRC Groningen JO17-1 - Peize JO17-1veld 4 GRC
    17 nov14:30ONR 3 - Peize 2veld B
    17 nov14:30ST Beilen/Fit Boys VR2 - Peize VR1veld 4
    17 nov14:30S.V. Haulerwijk 3 - Peize 3veld 2
    17 nov14:30GVAV-Rapiditas JO19-1 - Peize JO19-1J.R. (Jasper Roderick) Hardersveld 8
    18 nov09:00SC Stadspark 4 - Peize 3 veld 1
    18 nov11:00GRC Groningen 2 - Peize 2N.N. (Nadia) Stefanovaveld 7 GG/FCG
    18 nov14:00GVAV-Rapiditas 1 - Peize 1A (Arjan) Alkemaveld 1
    21 nov19:30BSVV VR1 - Peize VR1J. (Johan) Jansmaveld 1
    24 nov09:00S.V. Haulerwijk JO9-1 - Peize JO9-3veld 3
    24 nov09:00Zuidhorn JO10-1 - Peize JO10-1veld 4
    24 nov09:00Be Quick 1887 JO9-1 - Peize JO9-1veld 2 Be Quick 1887
    24 nov10:00LEO (Loon) JO15-2 - Peize JO15-2veld 3
    24 nov10:30Zevenhuizen JO11-2 - Peize JO11-2veld 2
    24 nov12:00Zuidhorn JO17-3 - Peize JO17-3 veld 3
    24 nov12:30Hoogezand JO13-1 - Peize JO13-1veld 5 Hoogezand
    24 nov12:30ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-1 - Peize JO17-11 - Hoofdveld
    24 nov12:30FC Assen MO15-1 - Peize MO15-1 veld 1
    24 nov13:00Roden MO15-1 - Peize MO15-2veld 2
    24 nov14:30Zuidhorn JO17-2 - Peize JO17-2veld 4
    25 nov10:00OZW 3 - Peize 3Veld 3 L
    25 nov14:00Roden 1 - Peize 1F. (Ferdinand) vd Werfveld 1
    1 dec08:30Be Quick 1887 JO9-2 - Peize JO9-2veld 1 Be Quick 1887
    1 dec09:00Actief JO8-1 - Peize JO8-1veld 4
    1 dec09:00vv Stânfries JO8-1 - Peize JO8-2Wedstrijdveld B35
    1 dec09:00FC Assen MO11-2 - Peize MO11-1veld 2
    1 dec10:15SJO Amicitia-BG-ON JO13-1 - Peize JO13-2 veld 2
    1 dec10:15Lycurgus JO11-1 - Peize JO11-1Veld 5 L
    1 dec11:00Annen JO10-2 - Peize JO10-2veld 3 7-tal
    1 dec12:00VEV'67 JO12-3 - Peize JO12-1veld 4
    1 dec13:15Hoogezand JO15-1 - Peize JO15-1veld 6 Hoogezand
    1 dec14:30ACV 6 - Peize 2veld 1
    1 dec14:30Zevenhuizen 1 - Peize 3 veld 1
    1 dec14:45LEO (Loon) VR1 - Peize VR1 veld 2
    1 dec15:00SV Bedum JO19-1 - Peize JO19-1veld 1
    2 dec10:00Gomos 2 - Peize 2veld 1
    8 dec08:30Achilles 1894 JO9-1 - Peize JO9-3veld D
    8 dec09:00VV Opende JO17-1 - Peize JO17-2 veld 1
    8 dec09:00FC Assen JO15-2 - Peize JO15-2veld 3
    8 dec09:30Bakkeveen JO11-2 - Peize JO11-2Afgeschermdveld 2
    8 dec10:30Muntendam MO15-1 - Peize MO15-2veld 1
    8 dec10:30VEV'67 JO17-2 - Peize JO17-1veld 2
    8 dec10:30WVV JO13-1 - Peize JO13-1 veld 1
    8 dec14:15Actief JO17-4 - Peize JO17-3veld 2
    9 dec13:00Blauw Geel'15 1 - Peize 3 veld 2
    9 dec14:00Helpman 1 - Peize 1veld 4 Helpman