• Peize JO19-2

  • Peize JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bies, MeintOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Goudemond, AnniqueOverige stafTeammanager
    Gritter, ArjanOverige stafTeammanager
    Leijen, Maarten vanTechnische stafTrainer
    Venema, MichielTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bies, OscarTeamspeler
    Bossina, OscarTeamspeler
    Endendijk, StormTeamspeler
    Franssens, TeunTeamspeler
    Gritter, RobbertTeamspeler
    Haverkort, FlorisTeamspeler
    Heres, BonneTeamspeler
    Jonkers, DavidTeamspeler
    Kamps, RutgerTeamspeler
    Luursema, IvarTeamspeler
    Schuiling, YanniekTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiSJO Coendersborg JO19-2 - Peize JO19-22 - 5
  • Poulestanden Peize JO19-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Coendersborg JO19-1770038112721
    2Gomos JO19-1640224111312
    3FC Assen JO19-274031614212
    4ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-173131823-510
    5Peize JO19-272231822-48
    6FC Zuidlaren JO19-17214181807
    7Asser Boys JO19-16123914-55
    8Actief JO19-27106735-283

    Poulestanden Peize JO19-2 ( 2e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum JO19-1650128111715
    2SC Stadspark JO19-165012581715
    3Roden JO19-26303131309
    4SV Bedum JO19-25212141407
    5Peize JO19-242021117-66
    6HFC '15 JO19-262041117-66
    7Lycurgus JO19-23012312-91
    8Noordwolde JO19-14004215-130

    Poulestanden Peize JO19-2 ( 2e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize JO19-21190240241627
    2Hoogezand JO19-21180342152724
    3Groningen JO19-11172252292323
    4SV Bedum JO19-2106134637919
    5Noordwolde JO19-1106043935418
    6Be Quick 1887 JO19-21052338271117
    7SJO Coendersborg JO19-2104242230-814
    8Siddeburen JO19-194142634-813
    9HFC '15 JO19-2103162328-510
    10Roden JO19-2112362735-89
    11Lycurgus JO19-2101182645-194
    12SJO De Marne JO19-1JM1101101254-421
rfwbs-slide