• Peize JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bunnik, MaartenOverige stafTeammanager
    Ramdas, JhaswantTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. AFGELASTActief JO19-1 - Peize JO19-1Sportpark Actief
    11 dec. 15:00Peize JO19-1 - vv Winsum JO19-2Sportpark Hereweg
    18 dec. 14:30Annen JO19-1 - Peize JO19-1Sportpark De Hofakkers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Peize JO19-1 - Helpman JO19-23 - 1
    20 nov.Harkstede JO19-1 - Peize JO19-11 - 2
  • Poulestanden Peize JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO19-166003513418
    2LTC JO19-175021612415
    3Harkstede JO19-185032422215
    4Peize JO19-185032323015
    5LEO (Loon) JO19-184222417714
    6Annen JO19-174033226612
    7Smilde'94 JO19-15302141138
    8Actief JO19-16213101007
    9TLC JO19-162131524-97
    10VEV'67 JO19-282062128-76
    11Helpman JO19-271061129-183
    12vv Winsum JO19-26006931-220

    Poulestanden Peize JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize JO19-1330013859
    2Groninger Boys JO19-13111121204
    3Roden JO19-2310258-33
    4ONR JO19-1301257-21

    Poulestanden Peize JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO19-11100111103
    2Harkemase Boys JO19-111006063
    3ONB JO19-111005053
    4SJO Dalen/DSC JO19-111004133
    5SVN'69 JO19-111004133
    6Helpman JO19-211003033
    7Blauw Wit '34 JO19-211005323
    8ST SVM/Tonego JO19-111005323
    9Workum JO19-111004223
    10VV Opende JO19-111003123
    11Elim JO19-111003213
    12Smilde'94 JO19-111002113
    13LEO (Loon) JO19-111002203
    14HS'88 JO19-111001103
    15Noordster JO19-111001103
    16SC Erica JO19-111000003
    17Jubbega JO19-100000000
    18ST Gieten/Eext JO19-110012200
    19Peize JO19-110011100
    20BNC JO19-110011100
    21FC Ter Apel '96 JO19-110010000
    22Noordscheschut JO19-1100123-10
    23Dwingeloo JO19-1100112-10
    24GAVC JO19-1100135-20
    25Urk JO19-2100135-20
    26SJO RVLC JO19-1100124-20
    27S.F. Deinum JO19-1100113-20
    28Raptim JO19-1100114-30
    29ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1100114-30
    30Aduard 2000 JO19-1100103-30
    31St.Annaparochie JO19-1100105-50
    32Drogeham JO19-1100106-60
    33De Sweach JO19-11001111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, SvenTeamspeler
    Bunnik, CasTeamspeler
    Eshuis, SemTeamspeler
    Gritter, RamonTeamspeler
    Huwae, CasTeamspeler
    Lampe, BeauTeamspeler
    Levering, StefanTeamspeler
    Meulen, Ruben v.d.Teamspeler
    Nieman, OlivierTeamspeler
    Timmer, MaurijnTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Peize JO19-1

    VS

    vv Winsum JO19-2

    11 december 202115:00 uur
    Sportpark Hereweg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Peize JO19-1

    0225 Onder 19 (najaarsreeks)

    2,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd