• Peize JO15-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bies, MeintOverige stafTeammanager
    Rabius, GuusOverige stafTeammanager
    Slotegraaf, SelwynTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Peize JO15-1 (0241 Onder 15 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HFC '15 JO15-122191297168158
    2vv Winsum JO15-122184081166558
    3SV Bedum JO15-122141771274443
    4Gorecht JO15-122132750371341
    5Hoogezand JO15-122114769482137
    6Helpman JO15-122106674502436
    7GRC Groningen JO15-122101114745231
    8DVC Appingedam JO15-12284103445-1128
    9Zuidhorn JO15-12282124142-126
    10GVAV-Rapiditas JO15-22231184199-5810
    11Peize JO15-122311823114-9110
    12NEC Delfzijl JO15-122112016105-894

    Poulestanden Peize JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO15-13210163137
    2Harkemase Boys JO15-132109277
    3Gorredijk JO15-13102311-83
    4Peize JO15-13003315-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Breekveldt, TristanTeamspeler
    Bunnik, CasTeamspeler
    Deelman, NijsTeamspeler
    Gritter, RamonTeamspeler
    Hollander, Tom deTeamspeler
    Werd, Joris deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.