• Peize 2 vrijdag

  • Peize 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 okt. 22:00Peize 2 - Roden 7Peize, Sporthal (PEIZE)
    14 okt. 19:00Peize 2 - TLC 6Peize, Sporthal (PEIZE)
    21 okt. 19:00Drachtster Boys 3 - Peize 2SNIJ Noordhal (DRACHTEN)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.DWS Oosterpoort 5 - Peize 28 - 4
  • Poulestanden Peize 2 ( 3e klasse 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Marum 34301201379
    2Peize 12200184146
    3Roden 722009546
    4V.V. Westerkwartier 211002113
    5Nieuw Roden 12101166103
    6Futsal Dragten 7210110733
    7Drachtster Boys 331021217-53
    8Peize 200000000
    9TLC 500000000
    10Zevenhuizen 200000000
    11Nieuw Roden 2100112-10
    12TLC 62002219-170
    13Futsal Dragten 63003723-160

    Poulestanden Peize 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 071 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 211006153
    2TLC 2100116-50

    Poulestanden Peize 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 52 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS Oosterpoort 511008443
    2Peize 2100148-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gelder, Sven vanTeamspeler
    Gritter, HerwinTeamspeler
    Huiberts, RickTeamspeler
    Huwae, CasTeamspeler
    Letmaath, Jens RubenTeamspeler
    Timmer, MaurijnTeamspeler
    Timmer, MichaelTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Peize 2

    VS

    Roden 7

    07 oktober 202222:00 uur
    Peize, Sporthal (PEIZE) Peize veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Peize 2

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide