• Peize 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hagenauw, ErwinTechnische stafTrainer/coach
    Hagenauw, ErwinOverige stafTeammanager
    Veen, Hielke van derOverige stafTeammanager
    Wekema, MarcoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 apr. 10:00Peize 2 - Gomos 2Sportpark Hereweg
    25 apr. 19:30Peize 2 - GRC Groningen 2Sportpark Hereweg
    5 mei. 10:00Peize 2 - GAVC 2Sportpark Hereweg
    12 mei. 11:00Dalen 2 - Peize 2Sportpark 't Grootveld
    19 mei. 10:00Peize 2 - LAC Frisia 1883 2Sportpark Hereweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Peize 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    14 apr.Alcides 2 - Peize 22 - 2
    18 apr.Peize 2 - FVC 25 - 0
  • Poulestanden Peize 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcides 221172266204653
    2GRC Groningen 219132445252041
    3VKW 221121853381537
    4Rolder Boys 22311485247537
    5Gomos 21910273833532
    6SWZ Boso Sneek 22194849341531
    7Hoogeveen 2218583744-729
    8Peize 2207674440427
    9SC Emmeloord 22274114844425
    10Dalen 22165103247-1523
    11GAVC 22064104147-622
    12LAC Frisia 1883 22164113359-2622
    13Stadskanaal 22153133457-2318
    14FVC 22236132360-3715

    Poulestanden Peize 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 2330014599
    2GSAVV Forward 221017613
    3GVAV-Rapiditas 43102512-73
    4SC Stadspark 2200247-30

    Poulestanden Peize 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 211007163
    2vv Sweel 311007163
    3Alcides 211008353
    4Achilles 1894 211005053
    5HZVV 211005053
    6LTC 211004133
    7SC Genemuiden 211004223
    8De Weide 211003123
    9Urk 211002023
    10Dalen 211002023
    11Gomos 211004313
    12Annen 211003303
    13Hoogeveen 200000000
    14FC Klazienaveen 200000000
    15d' Olde Veste'54 200000000
    16Peize 200000000
    17Steenwijker Boys 200000000
    18Urk 300000000
    19DZOH 210013300
    20FC Meppel 2100134-10
    21SVBO 2100124-20
    22Drenthina 2100113-20
    23Ruinerwold 2100102-20
    24vv Sweel 2100102-20
    25Rolder Boys 2100114-30
    26ZZVV 2100138-50
    27Raptim 3100105-50
    28VKW 2100105-50
    29Emmen 2100117-60
    30FC Meppel 3100117-60

    Poulestanden Peize 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Urk 211007073
    2vv Winsum 211006243
    3HZVV 211005143
    4SV Bedum 211003033
    5Blauw Wit '34 211004223
    6SC Emmeloord 211004223
    7Achilles 1894 211003123
    8Gomos 211003123
    9ONS Sneek 211002023
    10DTD 211004313
    11CVVO 211002113
    12FC Lewenborg 211002113
    13Marum 211002113
    14VEV'67 211002113
    15Drachtster Boys 311001013
    16Stadskanaal 211004403
    17HFC '15 211002203
    18SC Genemuiden 211000003
    19Balk 200000000
    20FVC 200000000
    21The Knickerbockers 310014400
    22Dalen 210012200
    23Buitenpost 210010000
    24SC Joure 2100134-10
    25Alcides 2100112-10
    26Blauw Wit '34 5100112-10
    27Broekster Boys 2100112-10
    28GVAV-Rapiditas 2100112-10
    29Peize 2100101-10
    30LTC 2100124-20
    31De Weide 2100124-20
    32Annen 2100113-20
    33Siddeburen 2100113-20
    34Urk 3100102-20
    35't Fean'58 2100103-30
    36Groen Geel 2100126-40
    37vv Sweel 3100115-40
    38Steenwijker Boys 2100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Barske, MerijnTeamspeler
    Biessum, Ronald vanTeamspeler
    Cats, IvarTeamspeler
    Consten, MarcoTeamspeler
    Darwinkel, FrankTeamspeler
    Guchelaar, NielsTeamspeler
    Hars, PeterTeamspeler
    Heikens, JeroenTeamspeler
    Huberts, RichardTeamspeler
    Hummel, RonnieTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Kosters, RonaldTeamspeler
    Kregel, DannyTeamspeler
    Kruizenga, DavidTeamspeler
    Leeuwen, Joppe vanTeamspeler
    Lubben, SvenTeamspeler
    Matter, MarkTeamspeler
    Muller, SjoerdTeamspeler
    Nomden, WisseTeamspeler
    Somers, DennisTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Tappel, ArvinTeamspeler
    Wobbes, MartenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.