• Peize 1 woensdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kosters, PatrickOverige stafTeammanager
    Wekema, MarcoTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 sep. 22:00DWS Oosterpoort 4 - Peize 1Hoogkerk, Sporthal (GRONINGEN)
    22 sep. 21:00Peize 1 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 9Peize, Sporthal (PEIZE)
    4 okt. 20:30zvv Grijpskerk 2 - Peize 1Bokkediek, De (GRIJPSKERK)
    13 okt. 21:00Peize 1 - ZVV Schattenberg 2Peize, Sporthal (PEIZE)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Peize 1 - TLC 28 - 5
    3 sep.G.S.F.V. Drs. Vijfje 9 - Peize 11 - 5
  • Poulestanden Peize 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 111005143
    2G.S.F.V. Drs. Vijfje 1410104401
    3zvv Grijpskerk 210104401
    4DWS Oosterpoort 400000000
    5Futsal Rolde 100000000
    6Groningen 200000000
    7Madjoe 300000000
    8Potetos 500000000
    9Potetos 400000000
    10ZVV Schattenberg 200000000
    11VVK 300000000
    12G.S.F.V. Drs. Vijfje 9100115-40

    Poulestanden Peize 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 111008533
    2TLC 2100158-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Biessum, Ronald vanTeamspeler
    Darwinkel, FrankTeamspeler
    Helder, TiesTeamspeler
    Hummel, DennisTeamspeler
    Kruizenga, RutgerTeamspeler
    Leeuwen, Joppe vanTeamspeler
    Renkema, RadboutTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Wekema, KelvinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DWS Oosterpoort 4

    VS

    Peize 1

    17 september 202122:00 uur
    Hoogkerk, Sporthal (GRONINGEN) Hoogkerk veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Peize 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd