• Peize 1 ZA vrijdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kosters, PatrickOverige stafTeammanager
    Wekema, MarcoTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Biessum, Ronald vanTeamspeler
    Darwinkel, FrankTeamspeler
    Helder, TiesTeamspeler
    Hummel, DennisTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Leeuwen, Joppe vanTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Suurd, ArjanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 20:30zvv Grijpskerk 2 - Peize 1Bokkediek, De (GRIJPSKERK)
    27 nov. 19:00Smilde'94 1 - Peize 1Smeltehal (SMILDE)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 okt.Peize 1 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 14
    16 okt.Peize 1 - Potetos 5
  • Poulestanden Peize 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 11100110113
    2TLC 51001011-110

    Poulestanden Peize 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 100000000
    2Potetos 500000000

    Poulestanden Peize 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Schattenberg 2540146242212
    2G.S.F.V. Drs. Vijfje 143300191099
    3Potetos 443013516199
    4Madjoe 34301207139
    5Futsal Rolde 12200165116
    6DWS Oosterpoort 411005233
    7Peize 1210146-23
    8G.S.F.V. Drs. Vijfje 2441031117-63
    9zvv Grijpskerk 241031423-93
    10LTC 641031948-293
    11Smilde'94 130031420-60
    12LTC 540041237-250