• Peize 1 ZA vrijdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kosters, PatrickOverige stafTeammanager
    Wekema, MarcoTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Biessum, Ronald vanTeamspeler
    Darwinkel, FrankTeamspeler
    Helder, TiesTeamspeler
    Hummel, DennisTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Leeuwen, Joppe vanTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Suurd, ArjanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 21:00Peize 1 - Madjoe 3Peize, Sporthal (PEIZE)
    16 okt. 21:00Peize 1 - Potetos 5Peize, Sporthal (PEIZE)
    21 okt. 21:00Peize 1 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 14Peize, Sporthal (PEIZE)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Peize 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 11100110113
    2TLC 51001011-110

    Poulestanden Peize 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 100000000
    2Potetos 500000000

    Poulestanden Peize 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Rolde 12200165116
    2ZVV Schattenberg 22200141046
    3Madjoe 311007073
    4DWS Oosterpoort 411005233
    5G.S.F.V. Drs. Vijfje 1411006423
    6Peize 111003213
    7Potetos 42101101003
    8LTC 62101910-13
    9G.S.F.V. Drs. Vijfje 2441031117-63
    10LTC 5100139-60
    11zvv Grijpskerk 22002716-90
    12Smilde'94 130031420-60