• Hierbij de definitieve indelingen van onderstaande senioren teams. Mocht je jouw naam niet in het overzicht terug vinden neem dan even contact op met de desbetreffende contactpersoon binnen de TC.

    Technische commissie
    Gerard Mensinga: Senioren en Vrouwen
    Maarten van Leijen: JO 19 tm JO 15
    Arjan Gritter: JO 14 tm JO 11 MO17 tm MO 13
    Martijn Speelman: JO 10 tm JO 07

    Damesvoetbal
    1 VR1 Manenschijn, Ellis
    2 VR1 Santes, Janine
    3 VR1 Mensinga, Michelle
    4 VR1 Giezen, Zoi
    5 VR1 Hidskes, Dionne
    6 VR1 Mulder, Amber
    7 VR1 Janssen, Noor
    8 VR1 Westerbeek, Nina
    9 VR1 Postema, Lois Noah
    10 VR1 Land, Bente
    11 VR1 Brink ten, Lotte
    12 VR1 Gout, Lianne
    13 VR1 Pater de, Danique
    14 VR1 Brons, Fleur
    15 VR1 Geverdink, Emma
    16 VR1 Giezen, Jessie
    17 VR1 Stuivinga, Melissa

     

     

     



    Vrijdagavond 7-7 1e team
    1 35+1 Cats, Wietse
    2 35+1 Ebels, Gert
    3 35+1 Gritter, Arjan
    4 35+1 Gritter, Erwin
    5 35+1 Gritter, Henk
    6 35+1 Gritter, Johan
    7 35+1 Hartlief, Harm
    8 35+1 Leijen, Maarten van
    9 35+1 Nauta, Wietse
    10 35+1 Suurd, Erwin
    11 35+1 Wassing, Richard
    12 35+1 Salomons, Ruud
    13 35+1 Stoffers, Klaas
    14 35+1 Veltens, Alfons

    Vrijdagavond 7-7 2e team
    1 35+2 Speelman, Martijn
    2 35+2 Hummel, Ronnie
    3 35+2 Alphenaar, Erwin
    4 35+2 Venema, Michiel
    5 35+2 Somers, Dennis
    6 35+2 Hummel, Robert
    7 35+2 Heijkens, Stef
    8 35+2 Sprenger, Alex
    9 35+2 Hagenauw, Erwin

    Vrijdagavond 7-7 3e team
    1 45+2 Bijl, Marcel
    2 45+2 Franke, Frits
    4 45+2 Palmer, Klaas
    5 45+2 Popma, Taco
    6 45+2 Schambach, Edwin
    7 45+2 Tjeerdema, Edward
    8 45+2 Uninge, Edwin
    9 45+2 Uninge, Ernst
    10 45+2 Gelder, Willem
    11 45+2 Bos, Gert

     


    Zaterdag
    1 zat2 Bakker, Maarten
    2 zat2 Berends, Philip
    3 zat2 Blaauwwiekel, Stijn
    4 zat2 Helder, Ties
    5 zat2 Hummel, Dennis
    6 zat2 Hummel, Sander
    7 zat2 Jansen, Thom
    8 zat2 Joosten, Leon
    9 zat2 Scholtens, Arjan
    10 zat2 Snippe, Robbin
    11 zat2 Veen, Ewout van der
    12 zat2 Wegereef, Tijmen
    13 zat2 Wiersma, Wouter
    14 zat2 Zwier, Marcel
    15 zat2 Joosten, Frank
    16 zat2 Wilsum, Tim van
    17 zat2 Dam, Pelle van


    Zondag
    1e selectie
    1 selectie Darwinkel, Frank
    2 selectie Guchelaar, Niels
    3 selectie Kosters, Patrick
    4 selectie Kosters, Ronald
    5 selectie Kruizenga, David
    6 selectie Leeuwen, Joppe van
    7 selectie Leijsen, Tom van
    8 selectie Ploeg, Arnold van der
    9 selectie Renkema, Lennart
    10 selectie Wekema, Kelvin
    11 selectie Wekema, Simon
    12 selectie Westerhof, Jarco
    13 selectie Wekema, Dion
    14 selectie Blaauwwiekel, Rutger
    15 selectie Hars, Peter
    16 selectie Heikens, Jeroen
    17 selectie Helder, Koen
    18 selectie Huberts, Richard
    19 selectie Kregel, Danny
    20 selectie Matter, Mark
    21 selectie Splinter, Paul
    22 selectie Stokker, H
    23 selectie Arbeider, Gertjan
    24 selectie Renkema, R
    25 selectie Brink, Joris
    26 selectie Draaisma, R
    27 selectie Mulder, T
    28 selectie Kruizinga, Rutger
    29 selectie Sjoerd Muller
    30 selectie Pater, Kevin de
    31 selectie Stolp, Robin
    32 selectie Mooibroek, Robbert
    33 selectie Cats, Ivar
    34 selectie Nomden, Wisse
    35 selectie Slotegraaf, Selwin
    36 selectie Brons, Luca
    37 selectie Gerrits, Kevin
    38 selectie Tappel, Arwin


    1 zon3 Arbeider, Christiaan
    2 zon3 Idema, Kevin
    3 zon3 Laning, Ewan
    4 zon3 Mullink, Martijn
    5 zon3 Suurd, Arjan
    6 zon3 Ramdas, Jhaswant
    7 zon3 Kleefman, Niels
    8 zon3 Biessum, Ronald van
    9 zon3 Brink, Rutger
    10 zon3 Ansingh, Rick
    11 zon3 Bos, Leon
    12 zon3 Dreize, Peter
    13 zon3 Janssen, Bas
    14 zon3 Ottens, Rutger
    15 zon3 Philips, Jurrian
    16 zon3 Santes, Kelvin
    17 zon3 Smit, Mark
    18 zon3 Timmer, Michael
    19 zon3 Vijfschaft, Remon

     

     

    Zaalvoetbal
    1 zaal Gertjan Arbeider
    2 zaal Ronald van Biessum
    3 zaal Frank Darwinkel
    4 zaal Ties Helder
    5 zaal Patrick Kosters
    6 zaal Joppe van Leeuwen
    7 zaal Arjan Suurd
    8 zaal Kelvin Wekema
    9 zaal Paul Splinter
    10 zaal Dennis Hummel
    11 zaal Niels Guchelaar

    Nieuwe leden hebben de mogelijkheid een maand vrijblijvend mee te trainen om daarna een besluit te nemen om lid te worden.