• Hieronder de competitie-indelingen van alle teams van de vv Peize voor het komende seizoen 2018-2019.

    Let Op!!  De KNVB kan en zal hier zeker nog veranderingen in aanbrengen.

    Zoals u ziet is Peize 2 zonmdag ingedeeld in de hoofdklasse ondanks het mislopen van de promotie afgelopen seizoen. Er hebben zich echter 2 teams teruggetrokken waardoor de open gevallen plaatsen worden ingenomen door Peize en GAVC. Dus toch nog een verkapte promotie!!

    Annaparochie St. 1 14:00   Emmeloord SC 2 11:00
    Oerterp 1 14:00   Frisia 2 11:00
    Frisia 1 14:00   FVC 2 11:00
    Roden 1 14:00   GAVC 2 12:00
    DTD 1 14:00   GRC Groningen 2 11:00
    Olyphia 1 14:00   Gomos 2 10:00
    Hoogezand 1 14:00   Rolder Boys 2 10:00
    Jubbega 1 14:00   Alcides 2 11:00
    GVAV-Rapiditas 1 14:00   Hoogeveen 2 11:30
    ASVB 1 14:00   Dalen 2 11:00
    LSC 1890 1 14:00   Peize 2  Zondag 10:00
    Lewenborg FC 1 14:00   VKW 2 10:00
    Helpman 1 14:00   Stadskanaal 2 11:15
    Peize 1 Zondag 14:00   SWZ Boso Sneek 2 10:30
             
             
    Roden 3 11:00      
    Groen Geel 3 12:45      
    Gruno 3 10:00      
    Oosterparkers 2 11:00      
    Asser Boys 3 10:00      
    Forward 7 10:00      
    Peize 3 Zondag 10:00      
    Blauw Geel'15 1 13:00      
    OZW 3 10:00      
    TLC 3 11:00      
    Stadspark 4 09:00      
             
             
    ACV 6 14:30   Fit Boys 4 14:30
    ODV 2 14:00   ODV 3 14:00
    Sweach De 2 13:00   VAKO 3 14:00
    ONR 3 14:30   Smilde'94 4 (za) 14:30
    VEV'67 5 15:00   Zevenhuizen 1 14:30
    Knickerbockers The 16 17:00   Griffioen De 4 14:15
    LTC 3 14:30   Waskemeer 4 15:00
    Lycurgus 7 14:30   BSVV 4 14:30
    Peize 2  Zaterdag 15:00   BSVV 5 12:30
    Marum 4 14:30   S.V. Haulerwijk 3 14:30
    Achilles 1894 3 15:00   Peize 3  Zaterdag 12:00
    S.V. Haulerwijk 2 13:00      
             
             
    Peize JO19-1 15:00   ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-1 12:30
    GVAV-Rapiditas JO19-1 14:30   Peize JO17-1 14:00
    Actief JO19-1 14:15   HFC '15 JO17-1 11:00
    Be Quick 1887 JO19-2 12:45   ACV JO17-2 12:30
    Zuidhorn JO19-1 12:30   FC Zuidlaren JO17-2 13:15
    Lewenborg FC JO19-1 15:00   Lycurgus JO17-1 12:30
    SV Bedum JO19-1 15:00   LEO (Loon) JO17-1 14:45
    VEV'67 JO19-1 10:30   SJO J.V. Oostenburg JO17-1 12:00
    TLC JO19-1 14:30   LTC JO17-1 12:00
    SJO Broekster Walden JO19-1 10:30   Achilles 1894 JO17-2 10:30
    Marum JO19-1 12:00   VEV'67 JO17-2 12:30
    Winsum JO19-1 11:45   ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 11:30
             
    Drachten JO17-2 12:00   Peize JO17-3 13:00
    SJO Feanstars JO17-2 11:00   Grijpskerk JO17-2 11:00
    Peize JO17-2 12:00   Actief JO17-4 14:15
    Roden JO17-2 09:00   Zuidhorn JO17-3 14:30
    Grijpskerk JO17-1 10:30   ST Gieten-Eext JO17-3 10:30
    ONR JO17-1 10:00   Achilles 1894 JO17-4 12:30
    Zuidhorn JO17-2 14:30   ST Gomos/Veenhuizen JO17-2 14:00
    Drachtster Boys JO17-3 12:30   Marum JO17-2 12:30
    Grootegast Fc. JO17-2 10:30   LTC JO17-3 12:00
    VEV'67 JO17-3 12:30   Helpman JO17-4 12:00
    Buitenpost JO17-3 11:30   Roden JO17-4 09:00
    TLC JO17-1 14:30      
             
    Hoogezand JO15-1 13:15   Peize JO15-2 11:00
    Peize JO15-1 13:00   Helpman JO15-3 09:00
    Gorecht JO15-1 11:30   Roden JO15-2 15:00
    Helpman JO15-1 12:00   HFC '15 JO15-4 13:15
    HFC '15 JO15-1 10:00   ACV JO15-2 09:00
    GVAV-Rapiditas JO15-2 12:30   FC Zuidlaren JO15-3 09:00
    Zuidhorn JO15-1 12:30   Actief JO15-2 09:00
    NEC Delfzijl JO15-1 10:30   Assen FC JO15-2 09:00
    SV Bedum JO15-1 09:00   LEO (Loon) JO15-2 10:00
    GRC Groningen JO15-1 10:30   Achilles 1894 JO15-3 10:30
    DVC Appingedam JO15-1 10:30   Smilde'94 JO15-2 09:00
    Winsum JO15-1 09:30   SJO Amicitia-BG-ON JO15-2 10:15
             
    WVV JO13-1 10:30   Peize JO13-2 11:00
    Hoogezand JO13-1 11:15   Helpman JO13-2 10:30
    Peize JO13-1 11:00   Roden JO13-2 11:00
    Gorecht JO13-1 08:45   HFC '15 JO13-2 10:15
    Helpman JO13-1 10:30   Velocitas 1897 JO13-2 09:45
    Velocitas 1897 JO13-1 09:45   Lycurgus JO13-2 10:30
    FC Zuidlaren JO13-1 10:00   Be Quick 1887 JO13-3G 11:00
    GVAV-Rapiditas JO13-2 11:00   Zuidhorn JO13-3 09:00
    HS'88 JO13-1 10:30   VVK JO13-1 10:00
    NEC Delfzijl JO13-1 10:30   VEV'67 JO13-2 09:00
    GRC Groningen JO13-1 10:30   Stadspark JO13-1 09:00
    DVC Appingedam JO13-1 09:00   SJO Amicitia-BG-ON JO13-1 10:15
             
    SJO Bergum BCV Combinatie JO12-2 10:15   Peize JO11-1 10:30
    Nieuw Roden JO12-1 09:30   Gorecht JO11-1 10:15
    Drachtster Boys JO12-2 09:00   HFC '15 JO11-1 10:00
    VEV'67 JO12-3 10:00   ACV JO11-1 09:45
    Harkema Opeinde JO12-1G 11:00   GVAV-Rapiditas JO11-1 09:45
    SJO Boerakker/SVMH JO12-1G 10:00   Lycurgus JO11-1G 10:15
    Zuidhorn JO12-2 09:00   Be Quick 1887 JO11-1 08:30
    Waskemeer JO12-1 10:00   Zuidhorn JO11-1 10:30
    Peize JO12-1 09:30   SV Bedum JO11-1 10:30
    Donkerbroek JO12-2 09:00   GRC Groningen JO11-1 10:00
    Roden JO12-3 12:00   VEV'67 JO11-1 10:00
          Marum JO11-1 10:15
             
    SJO Feanstars JO11-3 10:30   GRC Groningen JO10-2 10:00
    Peize JO11-2 09:30   Potetos JO10-1 08:45
    Roden JO11-3 09:00   HFC '15 JO10-2 09:30
    Zevenhuizen JO11-2 10:30   Helpman JO10-1 09:00
    Grijpskerk JO11-3 08:45   Zuidhorn JO10-1 09:00
    ONR JO11-3 10:00   Peize JO10-1 10:00
    SJO J.V. Oostenburg JO11-4 10:15      
    S.V. Haulerwijk JO11-2G 09:00      
    Opende JO11-2 10:15      
    Bakkeveen JO11-2 09:30      
    Marum JO11-4 09:00      
    Grootegast Fc. JO11-3 10:15      
             
    GVAV-Rapiditas JO10-2 09:45   Hoogezand JO9-1 08:45
    Lycurgus JO10-2 09:00   Peize JO9-1 09:00
    Winsum JO10-2 11:15   Gorecht JO9-1 08:45
    Winsum JO10-3 11:15   ACV JO9-1 09:00
    GRC Groningen JO10-3 08:30   FC Zuidlaren JO9-1 09:00
    Be Quick 1887 JO10-2 09:45   Be Quick 1887 JO9-1 08:30
    SV Bedum JO10-2 09:00      
    Gorecht JO10-2 08:45      
    Helpman JO10-3 09:00      
    Velocitas 1897 JO10-2 08:30      
    Zuidhorn JO10-2 09:00      
    Peize JO10-2 10:00      
             
    Peize JO9-2 09:00   ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 09:00
    ONR JO9-1 09:00   Peize JO9-3 09:00
    Lycurgus JO9-2G 09:00   ACV JO9-3 09:00
    Zuidhorn JO9-1 10:30   FC Zuidlaren JO9-2 09:00
    GRC Groningen JO9-2 08:30   Actief JO9-1 09:00
    VEV'67 JO9-2 09:00   SJO J.V. Oostenburg JO9-2 10:15
          LTC JO9-2 08:45
          VAKO JO9-1 09:00
          Achilles 1894 JO9-1 08:30
          S.V. Haulerwijk JO9-1 09:00
          ST Gomos/Veenhuizen JO9-1 10:15
          Nieuw Roden JO9-1 11:00
             
    SJO J.V. Oostenburg JO8-1 09:00   Veenhuizen JO8-1 09:30
    Actief JO8-1 09:00   Stanfries JO8-1 09:00
    Peize JO8-1 09:30   Peize JO8-2 09:00
    Drachtster Boys JO8-2 10:15   ONR JO8-1 10:15
    Zuidhorn JO8-2 10:30   Nieuw Roden JO8-1G 11:00
    Drachten JO8-1 10:00   Niekerk JO8-1 09:00
             
             
    Gomos VR1 14:00   Gorecht MO17-1 11:30
    Eext VR1 14:30   Roden MO17-1 11:00
    Peize VR1 14:00   HFC '15 MO17-1 10:30
    LEO (Loon) VR1 14:45   ACV MO17-2 12:30
    Witteveense Boys'87 VR1 14:00   Lycurgus MO17-1 10:30
    VKW VR1 14:30   Assen FC MO17-1 14:15
    BSVV VR1 14:30   SVZ MO17-1 11:00
    Annen VR1 14:00   Peize MO17-1 12:00
    Borger VR1 14:30   TLC MO17-1 10:30
    ST Beilen/Fit Boys VR2 14:30   Helpman MO17-2 09:00
    Zevenhuizen VR2 12:30   LTC MO17-1 10:30
             
    Peize MO15-1 10:30   Peize MO11-1 09:30
    Gorecht MO15-2 11:30   ACV MO11-1 09:45
    ACV MO15-1 09:00   Assen FC MO11-1 10:15
    Assen FC MO15-1 14:45   LTC MO11-1 08:45
    Gomos MO15-1 11:30   Asser Boys MO11-1 10:00
    SJO Amicitia-BG-ON MO15-1 12:00   BSVV MO11-1 09:00