• Hier komt de eerste regel tekst ... (vul hier aan)
 • Een nieuwe belijningsmachine: Clubactie V.V.Peize gestart

  Om onze drie velden te prepareren, moet elke keer zo’n 2000 meter lijn getrokken worden. Kees Hagenouw is de man die deze klus (naast vele andere klussen) altijd op zich neemt. Met veel plezier overigens. Kees bewijst ons daarmee een grote dienst en zelf vindt hij het mooi werk. Het mes snijdt dus aan twee kanten.
  Maar Kees wordt een dagje ouder en hij moet steeds vaker anderen inschakelen om alle lijnen op het veld te krijgen. Om die reden willen wij voor Kees een zelfrijdende belijningsmachine aanschaffen, zodat hij ook in de toekomst onze lijnen kan blijven zetten.

  Om in het benodigde bedrag voor de aanschaf van de machine te kunnen voorzien, is bedacht om dit middels een gezamenlijke actie in te vullen. De bedoeling is dat elk team (dus de gehele vereniging) hier zijn steentje aan bijdraagt. 

  Het eerste team , Zondag 3, heeft al een mooi bedrag opgehaald.
  Wij hopen dat het bij de andere teams ook zo goed zal gaan.

  Activiteiten commissie V.V. Peize