• Hieronder ziet u de bekerloting en het programma voor het komende seizoen.

    Let Op!! Wedstrijddata en tijden zijn nog niet definitief vastgelegd door de KNVB en kunnen nog gewijzigd worden.

     

    Datum Tijd   Thuisteam Uitteam
             
    1-9-2018 17:00   Peize 1 Zon. PKC'83 1
    8-9-2018 17:00   Marum 1 Peize 1 Zon.
    15-9-2018 17:00   HFC '15 1 Peize 1 Zon.
             
    2-9-2018 11:00   Stadspark 2 Peize 2 Zon.
    9-9-2018 10:00   Peize 2 Zon. Forward 2
    16-9-2018 10:00   Peize 2 Zon. GVAV-Rapiditas 4
             
    2-9-2018 10:00   Roden 4 Peize 3 Zon.
    9-9-2018 10:00   Peize 3 Zon. Actief 4
    16-9-2018 09:00   Stadspark 5 Peize 3 Zon.
             
    1-9-2018 15:00   Peize 2 Zat. Glimmen 3
    8-9-2018 15:00   Gorecht 4 Peize 2 Zat.
    15-9-2018 16:00   Actief 2 Peize 2 Zat.
             
    1-9-2018 12:00   Peize 3 Zat. ONR 3
    8-9-2018 12:30   Boerakker 2 Peize 3 Zat.
    15-9-2018 15:00   VEV'67 6 Peize 3 Zat.
             
    1-9-2018 12:30   RWF JO19-1 Peize JO19-1
    8-9-2018 15:00   Peize JO19-1 TLC JO19-1
    15-9-2018 15:00   Roden JO19-1 Peize JO19-1
             
    1-9-2018 09:00   Marum JO17-1 Peize JO17-1
    8-9-2018 14:00   Peize JO17-1 VEV'67 JO17-2
    15-9-2018 14:00   Peize JO17-1 Gomos JO17-1
             
    1-9-2018 09:00   Roden JO17-2 Peize JO17-2
    8-9-2018 12:00   Peize JO17-2 Be Quick 1887 JO17-4
    15-9-2018 12:30   VEV'67 JO17-3 Peize JO17-2
             
    1-9-2018 13:00   Peize JO17-3 Gomos JO17-2
    8-9-2018 13:00   Roden JO17-3 Peize JO17-3
    15-9-2018 13:00   Peize JO17-3 VEV'67 JO17-4
             
    8-9-2018 13:00   Peize JO15-1 Drachten JO15-1
    15-9-2018 10:30   Harkemase Boys JO15-1 Peize JO15-1
             
    1-9-2018 10:15   Be Quick 1887 JO15-3 Peize JO15-2
    8-9-2018 12:15   Peize JO15-2 Winsum JO15-3
    15-9-2018 11:00   Helpman JO15-2 Peize JO15-2
             
    1-9-2018 11:00   Peize JO13-1 Assen FC JO13-2
    8-9-2018 11:30   Gomos JO13-1 Peize JO13-1
    15-9-2018 11:00   Peize JO13-1 LEO (Loon) JO13-1
             
    1-9-2018 11:00   Helpman JO13-2 Peize JO13-2
    8-9-2018 11:00   Peize JO13-2 Actief JO13-2
    15-9-2018 11:00   Peize JO13-2 Nieuw Roden JO13-1
             
    1-9-2018 09:30   Peize JO12-1 Boerakker/SVMH JO12-1
    8-9-2018 09:30   Veenhuizen JO12-1 Peize JO12-1
    15-9-2018 09:30   Nieuw Roden JO12-1 Peize JO12-1
             
    1-9-2018 10:15   Marum JO11-1 Peize JO11-1
    8-9-2018 10:30   Peize JO11-1 Drachtster Boys JO11-1
    15-9-2018 10:30   Peize JO11-1 VEV'67 JO11-1
             
    1-9-2018 09:00   Roden JO11-3G Peize JO11-2
    8-9-2018 09:30   Peize JO11-2 ONR JO11-3
    15-9-2018 09:30   Peize JO11-2 VAKO JO11-3
             
    1-9-2018 08:45   Potetos JO10-1 Peize JO10-1
    8-9-2018 10:00   Peize JO10-1 Roden JO10-1
    15-9-2018 10:00   Peize JO10-1 VEV'67 JO10-1
             
    1-9-2018 10:00   VEV'67 JO10-2 Peize JO10-2
    8-9-2018 10:00   Peize JO10-2 Roden JO10-2G
    15-9-2018 09:00   Lycurgus JO10-2 Peize JO10-2
             
    1-9-2018 09:00   Marum JO9-1 Peize JO9-1
    8-9-2018 09:00   Peize JO9-1 VEV'67 JO9-1
    15-9-2018 09:00   Peize JO9-1 HFC '15 JO9-1
             
    1-9-2018 09:00   ONR JO9-1 Peize JO9-2
    15-9-2018 09:00   Peize JO9-2 VEV'67 JO9-2
             
    1-9-2018 08:45   LTC JO9-2 Peize JO9-3
    8-9-2018 09:00   Peize JO9-3 VEV'67 JO9-3
    15-9-2018 09:00   ACV JO9-3 Peize JO9-3
             
    1-9-2018 09:30   Peize JO8-1 GRC Groningen JO8-3
    8-9-2018 08:30   Achilles 1894 JO8-2 Peize JO8-1
    15-9-2018 09:30   Peize JO8-1 VEV'67 JO8-3
             
    1-9-2018 09:00   Peize JO8-2 VEV'67 JO8-4
    8-9-2018 09:00   Roden JO9-2G Peize JO8-2
    15-9-2018 11:00   Nieuw Roden JO8-1G Peize JO8-2
             
    1-9-2018 14:00   Peize VR1 Zevenhuizen VR1
    8-9-2018 17:15   Groen Geel VR4 Peize VR1
    15-9-2018 16:15   Stadspark VR1 Peize VR1
             
    1-9-2018 12:00   Peize MO17-1 Gorecht MO17-1
    8-9-2018 10:45   Helpman MO17-1 Peize MO17-1
    15-9-2018 12:30   ST Glimmen/Yde de Punt MO17-1 Peize MO17-1
             
    1-9-2018 12:30   Gorecht MO15-2 Peize MO15-1
    8-9-2018 10:30   Peize MO15-1 Gomos MO15-1
    15-9-2018 10:45   ST Glimmen/Yde de Punt MO15-1 Peize MO15-1
             
    1-9-2018 09:30   Peize MO11-1 VEV'67 MO11-1
    8-9-2018 09:00   VEV'67 MO11-1 Peize MO11-1