• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    Boer, NigelOverige stafTeammanager
    Ronde, MatthijsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Timmer, HendrikTechnische stafTrainer/coach
    Veen, Hielke van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mei. 19:30Peize 2 - LAC Frisia 1883 2Sportpark Hereweg
    27 mei. 11:00LAC Frisia 1883 2 - Peize 2Sportpark De Magere Weide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.SC Stadspark 2 - Peize 23 - 5
    20 mei.Peize 2 - Gomos 21 - 2
  • Poulestanden Peize 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gomos 221172265155053
    2Frisia 219140561303142
    3Bergum 22211384844436
    4GAVC 22197559401934
    5Peize 220111855421333
    6SC Franeker 2219394848027
    7Actief 2209474843524
    8Geel Wit 22173113752-1524
    9DTD 22163123953-1421
    10GVAV-Rapiditas 22172123872-3420
    11Be Quick 1887 32161143145-1419
    12SC Stadspark 22233163782-4512

    Poulestanden Peize 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 211003213
    2Gomos 2100123-10

    Poulestanden Peize 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 21100131123
    2SC Genemuiden 211009183
    3ACV 211006153
    4Noordscheschut 211006243
    5Alcides 211007433
    6FC Klazienaveen 211005233
    7Rolder Boys 211004133
    8Hoogeveen Zondag 211003033
    9Flevo Boys 211003123
    10Roden 211003123
    11VENO 211003123
    12Dalen 311002203
    13Olympia'28 211001103
    14vv Sweel 211001103
    15ZZVV 210012200
    16Urk 510011100
    17Dalen 210011100
    18FC Klazienaveen 2100113-20
    19SC Rouveen 2100113-20
    20Ruinen 2100113-20
    21LTC 2100147-30
    22Staphorst 3100125-30
    23Actief 2100114-30
    24Peize 2100103-30
    25Germanicus 2100126-40
    26Raptim 2100116-50
    27FC Oldemarkt 2100119-80
    28Steenwijker Boys 21001113-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ansingh, RickTeamspeler
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Barske, MerijnTeamspeler
    Guchelaar, NielsTeamspeler
    Heikens, JeroenTeamspeler
    Huberts, RichardTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Kruizenga, DavidTeamspeler
    Lubben, SvenTeamspeler
    Matter, MarkTeamspeler
    Muller, SjoerdTeamspeler
    Scholtens, ArjanTeamspeler
    Slotegraaf, SelwynTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Wekema, SimonTeamspeler
    Wobbes, MartenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.