• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    AfgeschermdTechnische staf
    Lanjouw, WillemTechnische stafTrainer/coach
    Ronde, MatthijsOverige stafTeammanager
    Schambach, RemmeltOverige stafTeammanager
    Suurd, WisseOverige stafTeammanager
    Wielink, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 14:00Peize 1 - Gomos 1Sportpark Hereweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mei.Peize 1 - DTD 14 - 2
    13 mei.Peize 1 - Oerterp 17 - 3
    20 mei.Hoogezand 1 - Peize 10 - 3
  • Poulestanden Peize 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gomos 125201471224961
    2SC Stadspark 125173583384554
    3Roden 125161869393049
    4Hoogezand 125153763441948
    5GVAV-Rapiditas 125144771373446
    6Oerterp 125143886582845
    7Peize 125125860431741
    8St.Annaparochie 1251141060461437
    9Asser Boys 125105105756135
    10DTD 125104114749-234
    11LSC 1890 1251021371492232
    12Amicitia VMC 12561183584-4919
    13GSAVV Forward 125102417127-1103
    14MKV'29 12502236104-982

    Poulestanden Peize 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pelikaan S 133009189
    2VEV'67 132017526
    3Peize 1310246-23
    4Fc. Grootegast 13003311-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Barske, MerijnTeamspeler
    Darwinkel, FrankTeamspeler
    Guchelaar, NielsTeamspeler
    Heikens, JeroenTeamspeler
    Huberts, RichardTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Kregel, DannyTeamspeler
    Kruizenga, DavidTeamspeler
    Leeuwen, Joppe vanTeamspeler
    Matter, MarkTeamspeler
    Scholtens, ArjanTeamspeler
    Slotegraaf, SelwynTeamspeler
    Vrielink, LoranTeamspeler
    Wekema, SimonTeamspeler
    Wobbes, MartenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.