• Thuis Wedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldKL ThuisKL UitDetails
    21 sep19:30Peize 4 - Gomos 3Vijfschaft, T. (Trinco)2.13
    23 sep09:00Peize JO8-3 - Lycurgus JO8-5G2A24
    23 sep09:00Peize JO8-1 - ST Glimmen/Yde de Punt JO8-1G2A13
    23 sep09:00Peize JO11-3 - Be Quick 1887 JO11-8J. (Jerrel) Ramakers2B24
    23 sep09:00Peize JO13-2 - VEV'67 JO13-2Kuiper, LH (Lammert)3.13
    23 sep10:00Peize MO15-1 - Eenrum MO15-1Hut, J (Jan)1.56
    23 sep10:00Peize JO9-2 - VVSV '09 JO9-1G2A24
    23 sep10:00Peize JO11-1 - Roden JO11-1
    23 sep10:15Peize JO9-1 - NEC Delfzijl JO9-22A13
    23 sep11:45Peize JO15-1 - Be Quick 1887 JO15-2Ottens, R. (Rutger)3.24
    23 sep11:45Peize JO17-1 - SJO J.V. Oostenburg JO17-1M. (Mark) Smit1.13
    23 sep14:00Peize 2 - Waskemeer 2Mensinga, G (Gerard)3.56
    23 sep15:00Peize JO19-1 - VEV'67 JO19-1S (Suresh) Wagenaar1.13
    23 sep15:00Peize JO15-2 - VEV'67 JO15-3Dekker, H. (Henk-Jan)2.24
    24 sep10:00Peize 2 - Harlingen 2R.M. (Ron) Groenewegen1.13
    29 sep19:30Peize 45+2 - VAKO 45+1veld 1
    29 sep20:00Peize 45+1 - ONR 45+1veld 1
    29 sep20:30Peize 45+2 - Gomos 45+1veld 1
    29 sep20:30Peize 35+1 - VEV'67 35+3veld 1
    30 sep09:00Peize JO11-4 - SJO Feanstars JO11-4GB.O. (Bram Olivier) Fledderus veld 3
    30 sep09:00Peize JO8-2 - Actief JO8-2veld 2
    30 sep09:00Peize MO11-1 - Assen FC MO11-1S. (Sven) Arends veld 3
    30 sep09:004x4 - 4x4Veld 2BKL 1KL 3
    30 sep10:00Peize JO9-3 - OKVC JO9-1veld 2
    30 sep10:30Peize JO11-2 - Gorecht JO11-4 veld 3
    30 sep11:00Peize JO15-3 - Annen JO15-3veld 1
    30 sep11:30Peize JO13-3 - Actief JO13-4veld 2
    30 sep14:30Peize JO17-2 - VEV'67 JO17-3veld 2
    30 sep15:00Peize JO13-1 - Be Quick 1887 JO13-2 veld 3
    1 okt10:00Peize 3 - WVV 3Ubels, A (Adam)veld 2
    1 okt14:00Peize 1 - Roden 1D. (Douwe) Palsveld 1
    2 okt19:30Peize JO19-1 - HFC'15 JO19-12.13
    3 okt19:30Peize 2 - Assen FC 2veld 1
    7 okt09:00Peize JO8-1 - Actief JO8-1veld 2
    7 okt09:00Peize JO11-3 - Lycurgus JO11-6Gveld 2
    7 okt09:00Peize JO8-2 - Velocitas 1897 JO8-2veld 2
    7 okt09:00Peize JO11-1 - SJO J.V. Oostenburg JO11-1 veld 3
    7 okt09:00Peize MO11-1 - Gorecht MO11-1 veld 3
    7 okt10:00Peize MO15-1 - Winsum MO15-2veld 1
    7 okt10:15Peize JO9-2 - Lycurgus JO9-3Gveld 2
    7 okt11:25Peize JO13-3 - VEV'67 JO13-5veld 2
    7 okt11:30Peize JO15-1 - ST Gomos/Veenhuizen JO15-1 veld 3
    7 okt13:00Peize MO19-1 - GVAV-Rapiditas MO19-1veld 2
    7 okt13:00Peize JO17-1 - Dwingeloo JO17-1veld 1
    7 okt14:00Peize JO15-2 - Lycurgus JO15-3 veld 3
    8 okt10:00Peize 2 - Actief 2veld 2
    13 okt19:30Peize 45+2 - Gomos 45+1veld 5
    13 okt19:30Peize 45+1 - VEV'67 45+1veld 1
    13 okt20:00Peize 45+2 - VAKO 45+1veld 5
    13 okt20:30Peize 45+1 - ONR 45+1veld 1
    13 okt20:30Peize 35+1 - Gomos 35+1veld 1
    14 okt09:00Peize MO13-1 - Gorecht MO13-2 veld 3
    14 okt09:00Peize JO8-3 - HFC '15 JO8-3veld 2
    14 okt09:30Peize JO11-4 - VEV'67 JO11-6veld 1
    14 okt09:30Peize JO9-1 - Veendam 1894 JO9-1veld 2
    14 okt10:00Peize JO9-3 - Actief JO9-1 veld 3
    14 okt10:30Peize JO11-2 - GRC Groningen JO11-3veld 2
    14 okt11:00Peize JO15-3 - Roden JO15-6 veld 3
    14 okt12:00Peize JO13-1 - LEO (Loon) JO13-1veld 2
    14 okt12:00Peize JO13-2 - Grootegast Fc. JO13-2Gveld 1
    14 okt14:00Peize 2 - Griffioen De 2 veld 3
    14 okt15:00Peize JO17-2 - Niekerk JO17-2Gveld 1
    14 okt15:00Peize JO19-1 - Wildervank JO19-1veld 2
    15 okt10:00Peize 3 - HFC '15 2veld 2
    15 okt10:00Peize 4 - VKW 4 veld 3
    15 okt14:00Peize 1 - GVAV-Rapiditas 1veld 1
  • Uit wedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldKL ThuisTeamKL UitTeam
    20 sep18:30ST Gomos/Veenhuizen JO17-2 - Peize JO17-2 veld 2
    20 sep19:00Roden JO13-4 - Peize JO13-3veld 234
    22 sep19:15Grootegast Fc. MO13-1 - Peize MO13-1Postma, J. (Jeroen)veld 2
    23 sep08:45GVAV-Rapiditas JO9-4 - Peize JO9-3veld 1
    23 sep08:45Gorecht JO13-1 - Peize JO13-1Schmidt, F.J. (Frans)veld 2
    23 sep09:00ST Gomos/Veenhuizen JO13-2 - Peize JO13-3 veld 2
    23 sep09:00ACV MO11-1 - Peize MO11-1veld 4
    23 sep10:15Roden JO11-3 - Peize JO11-2
    23 sep10:30Actief JO15-5 - Peize JO15-3veld 1
    23 sep11:30Lycurgus JO8-3 - Peize JO8-2veld 9 Mini
    23 sep12:00Grootegast Fc. JO11-2 - Peize JO11-4veld 2
    23 sep15:00Roden JO17-3 - Peize JO17-2
    24 sep10:00Veendam 1894 3 - Peize 3 veld 7
    24 sep14:30Stadspark 1 - Peize 1J. (Jos) Boerema veld 1
    29 sep19:30Wilper Boys De 45+1 - Peize 45+1veld 1
    29 sep19:30Actief 35+2 - Peize 35+1veld 1
    29 sep20:00Roden 45+1 - Peize 45+2veld 1
    29 sep20:00Gomos 35+1 - Peize 35+1veld 1
    29 sep20:30VEV'67 45+1 - Peize 45+1veld 1
    30 sep08:30Be Quick 1887 JO9-2 - Peize JO9-1veld 8 Be Quick
    30 sep08:45Amicitia VMC JO8-1G - Peize JO8-1 veld 5
    30 sep09:00Nieuw Roden JO9-1 - Peize JO9-2veld 3
    30 sep09:00Zuidhorn JO15-2 - Peize JO15-2veld 4
    30 sep10:00Ezinge JO8-1 - Peize JO8-3veld 1
    30 sep10:00Zuidhorn MO15-1 - Peize MO15-1 veld 3
    30 sep10:15Amicitia VMC JO11-4 - Peize JO11-3 veld 1
    30 sep10:30Lycurgus JO15-1 - Peize JO15-1R. (Rob) Geurtenveld 7 L
    30 sep11:45Gorecht MO19-1 - Peize MO19-1Valkema, R.R. (Rene)veld 4
    30 sep12:30WVV JO19-1 - Peize JO19-1R (Rik) Wilthof veld 3
    30 sep12:45Actief JO11-1 - Peize JO11-1veld 4
    30 sep14:00ST Gomos/Veenhuizen JO17-1 - Peize JO17-1 veld 2
    30 sep14:30Be Quick D 3 - Peize 2 veld 3
    1 okt10:00VKW 3 - Peize 4veld 2
    1 okt10:30Bergum 2 - Peize 2R. (Roelof) Haasveld 1
    7 okt08:30Lewenborg FC JO8-4 - Peize JO8-3veld 1
    7 okt08:30Velocitas 1897 JO9-2 - Peize JO9-1 veld 1
    7 okt08:45Grijpskerk MO13-1 - Peize MO13-1veld 3
    7 okt09:40Velocitas 1897 JO13-1 - Peize JO13-1 veld 1
    7 okt09:45Helpman JO11-4 - Peize JO11-2veld 3 Gezamelijk
    7 okt10:15Lycurgus JO9-5 - Peize JO9-3veld 4 L
    7 okt11:00Velocitas 1897 JO13-2 - Peize JO13-2 veld 2
    7 okt12:30Zuidhorn JO19-1 - Peize JO19-1veld 4
    7 okt12:30RWF 2 - Peize 2 veld 2
    7 okt14:45Assen FC JO15-5 - Peize JO15-3veld 2
    8 okt10:00Nieuw Roden 2 - Peize 3veld 1
    8 okt10:00Actief 5 - Peize 4veld 3
    8 okt14:00DTD 1 - Peize 1veld 1
    13 okt19:30VEV'67 35+3 - Peize 35+1veld 1
    13 okt20:00Wilper Boys De 45+1 - Peize 45+1veld 1
    13 okt20:00Actief 35+2 - Peize 35+1veld 1
    13 okt20:30Roden 45+1 - Peize 45+2veld 5
    14 okt08:30Helpman JO11-8 - Peize JO11-3veld 3 Gezamelijk
    14 okt08:45GRC Groningen JO8-1 - Peize JO8-1veld 8 GRC/GG
    14 okt08:45LTC JO13-3 - Peize JO13-3veld 2
    14 okt08:45GVAV-Rapiditas JO8-2 - Peize JO8-2veld 1
    14 okt08:45LEO (Loon) JO11-1 - Peize JO11-1veld 4
    14 okt09:00Gomos MO11-1 - Peize MO11-1veld 3
    14 okt10:30TLC JO15-1 - Peize JO15-1veld 1
    14 okt11:00Gruno JO15-1 - Peize JO15-2veld 1 G
    14 okt11:00Niekerk MO15-1 - Peize MO15-1 veld 1
    14 okt11:30VEV'67 JO9-4 - Peize JO9-2veld 4
    14 okt12:00Noordpool UFC MO19-1 - Peize MO19-1veld 2
    14 okt12:45Beilen JO17-1 - Peize JO17-1veld 2
    15 okt14:00DTD 2 - Peize 2veld 2