• JO9-3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Cornello, RoelofOverige stafTeammanager
    Hagenouw, MarjanOverige stafTeammanager
    Somers, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 09:00Waskemeer JO9-1 - Peize JO9-3Sportpark 't Ald Leger
    17 mrt. 09:00Peize JO9-3 - ONR JO9-2Sportpark Hereweg
    24 mrt. 10:00HHCombi JO9-1 - Peize JO9-3Sportpark Aan De Drift
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO9-3 (0275 Onder 9 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden JO9-3 (B4410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Bedum JO9-21100230233
    2Zeerobben JO9-3G1100170173
    3d' Olde Veste'54 JO9-61100193163
    4Stadskanaal JO9-51100161153
    5Drachten JO9-21100162143
    6Kuinre JO9-1G1100163133
    7Actief JO9-11100120123
    8SC Erica JO9-11100110113
    9WTOC JO9-1G1100110113
    10Borger JO9-31100122103
    11Drachten JO9-31100122103
    12Jubbega JO9-4G110013493
    13ST Weerdinge/Valther Boys JO9-2110010193
    14Wildervank JO9-2110010193
    15S.V. Hoogersmilde JO9-1G110012483
    16FC Oldemarkt JO9-111009183
    17SJO CVO/Ouwe Syl JO9-111009183
    18FC Klazienaveen JO9-311009273
    19Lycurgus JO9-3G110010463
    20Jacob St. JO9-1G110010463
    21Roden JO9-311007163
    22SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-111007163
    23Leovardia JO9-611009453
    24FVV JO9-111008353
    25VVSV '09 JO9-1G11008353
    26Tollebeek JO9-1G110010643
    27Wijster JO9-111009543
    28Potetos JO9-111008443
    29Thor JO9-1G11007343
    30QVC JO9-111006243
    31VCG JO9-1G11009633
    32Asser Boys JO9-211007433
    33Lycurgus JO9-511007433
    34RWF JO9-2G11007433
    35Siddeburen JO9-211006423
    36DIO Groningen JO9-1G11005323
    37DTD JO9-111005323
    38SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-311005323
    39Jistrum JO9-1G11004223
    40S.C. Stiens JO9-211004223
    41SJO WIJC JO9-111004223
    42FC Oldemarkt JO9-211003123
    43Nicator JO9-1G11002023
    44Opende JO9-211006513
    45SPW JO9-111006513
    46Noordscheschut JO9-3G11004313
    47Aengwirden JO9-111002113
    48LAC Frisia 1883 JO9-711002113
    49Borger JO9-211003303
    50Anjum JO9-100000000
    51Balk JO9-300000000
    52Bargeres JO9-200000000
    53CEC JO9-400000000
    54De Fivel JO9-100000000
    55Lauwers De JO9-1G00000000
    56De Weide JO9-700000000
    57Drachten JO9-600000000
    58Drachten JO9-400000000
    59Eastermar JO9-200000000
    60EHS'85 JO9-2G00000000
    61Holwierde JO9-1G00000000
    62KSC JO9-2G00000000
    63ONT JO9-400000000
    64SJO NWWC JO9-200000000
    65SVBO JO9-300000000
    66VVT JO9-1G00000000
    67Woudsend JO9-200000000
    68Nieuw Buinen JO9-110013300
    69Gieten JO9-2100156-10
    70Groninger Boys JO9-1100156-10
    71MSC/Amslod JO9-4G100134-10
    72Nicator JO9-2G100112-10
    73Udiros JO9-1G100112-10
    74Westerwolde JO9-1G100146-20
    75Grootegast Fc. JO9-2100135-20
    76SC Joure JO9-4100135-20
    77VIOD JO9-1G100135-20
    78Ruinerwold JO9-2100124-20
    79RWF JO9-1100124-20
    80SC Berlikum JO9-2100124-20
    81SJO OFW JO9-1100113-20
    82Leeuwarder Zwaluwen JO9-2M100102-20
    83Staphorst JO9-3100169-30
    84BSVV JO9-2G100147-30
    85Gorecht JO9-4100147-30
    86Harkemase Boys JO9-3100147-30
    87Emmeloord SC JO9-2G1001610-40
    88Achilles 1894 JO9-2100159-40
    89SJO Kroonpolder JO9-1100148-40
    90Donkerbroek JO9-2G100137-40
    91ONS Sneek JO9-2100126-40
    92S.C. Stiens JO9-3100149-50
    93SJO KRC/ZEC JO9-1100138-50
    94ZNC JO9-1100138-50
    95Gruno JO9-2G1001410-60
    96Marrum JO9-21001410-60
    97Peize JO9-3100117-60
    98SC Franeker JO9-2100117-60
    99CEC JO9-3100129-70
    100Assen FC JO9-4G1001412-80
    101Blesse De JO9-2G100119-80
    102Ternaard JO9-2100119-80
    103Wolvega FC JO9-6G1001413-90
    104Emmen JO9-41001110-90
    105SC Scheemda JO9-11001110-90
    106Drachtster Boys JO9-31001212-100
    107SGV JO9-31001212-100
    108FC Klazienaveen JO9-41001011-110
    109Harkemase Boys JO9-21001011-110
    110Noordwolde JO9-11001012-120
    111Creil JO9-21001316-130
    112Blue Boys JO9-1G1001216-140
    113VAKO JO9-31001116-150
    114vv Steenwijk JO9-41001319-160
    115Oosterlittens JO9-2G1001017-170
    116Lycurgus JO9-61001023-230

    Poulestanden JO9-3 (B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize JO9-31100200203
    2Actief JO9-31001020-200

    Poulestanden JO9-3 (0277 Onder 9 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Cornello, TimTeamspeler
    Hofstede, HugoTeamspeler
    Latour, MaartenTeamspeler
    Somers, PascalTeamspeler
    Wagenborg, NoekTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.