• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biessum, Ronald vanTechnische stafTrainer
    Glasbergen, PetrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:30Peize JO15-1 - Grijpskerk JO15-1Sportpark Hereweg
    5 mei. 10:00Peize JO15-1 - Kollum JO15-1Sportpark Hereweg
    8 mei. 19:00Peize JO15-1 - Gieten JO15-1Sportpark Hereweg
    12 mei. 12:30Peize JO15-1 - Be Quick 1887 JO15-2Sportpark Hereweg
    19 mei. 13:00FC Lewenborg JO15-1 - Peize JO15-1Sportpark Lewenborg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Peize JO15-1 - SJO Feanstars JO15-12 - 1
    21 apr.DVC Appingedam JO15-1 - Peize JO15-10 - 5
  • Poulestanden JO15-1 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize JO15-11111005745333
    2Lycurgus JO15-11182131141726
    3Be Quick 1887 JO15-21081149133625
    4Grijpskerk JO15-1106223124720
    5Fc. Grootegast JO15-1116052326-318
    6HFC '15 JO15-2104151932-1313
    7ST Gomos/Veenhuizen JO15-1103161931-1210
    8ACV JO15-29234821-139
    9ONR JO15-1102171527-127
    10VEV'67 JO15-291171428-144
    11Marum JO15-111119834-264
    12TLC JO15-18116828-201

    Poulestanden JO15-1 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Feanstars JO15-17601189918
    2Peize JO15-165101641216
    3DVC Appingedam JO15-1750224131115
    4Lycurgus JO15-174031812612
    5Be Quick 1887 JO15-274031915412
    6Drogeham JO15-16303191549
    7Harkemase Boys JO15-173041315-29
    8FC Lewenborg JO15-173041520-59
    9LTC JO15-182241425-118
    10Kollum JO15-172141621-57
    11Mamio JO15-172051117-66
    12Grijpskerk JO15-16006320-170

    Poulestanden JO15-1 (B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize JO15-13300182169
    2ST Gomos/Veenhuizen JO15-132011013-36
    3TLC JO15-13102611-53
    4ONR JO15-13003513-80

    Poulestanden JO15-1 (B3690 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D JO15-100000000
    2Be Quick 1887 JO15-100000000
    3Flevo Boys JO15-100000000
    4Gieten JO15-100000000
    5Olympia'28 JO15-100000000
    6Peize JO15-100000000
    7SJO HH'97 JO15-100000000
    8Veendam 1894 JO15-100000000

    Poulestanden JO15-1 (B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D JO15-111006153
    2Gieten JO15-111006153
    3GVAV-Rapiditas JO15-111004043
    4SJO HH'97 JO15-111004043
    5Peize JO15-111003123
    6Olympia'28 JO15-111002023
    7Flevo Boys JO15-111003213
    8LAC Frisia 1883 JO15-211003213
    9MSC/Amslod JO15-111001013
    10Veendam 1894 JO15-111001013
    11Be Quick 1887 JO15-111001103
    12vv Winsum JO15-110011100
    13LAC Frisia 1883 JO15-1100123-10
    14Workum JO15-1100123-10
    15V.V. Heerenveen JO15-2100101-10
    16FC Ter Apel '96 JO15-1100101-10
    17VEV'67 JO15-1100113-20
    18Flevo Boys JO15-2100102-20
    19Alcides JO15-1100104-40
    20GRC Groningen JO15-1100104-40
    21Achilles 1894 JO15-2100116-50
    22Drogeham JO15-1100116-50

    Poulestanden JO15-1 (B3610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO15-1110010283
    2Gieten JO15-111005053
    3Flevo Boys JO15-211005143
    4Veendam 1894 JO15-111005143
    5MSC/Amslod JO15-111004043
    6FC Ter Apel '96 JO15-111004043
    7V.V. Heerenveen JO15-211004133
    8Achilles 1894 JO15-211003033
    9Be Quick 1887 JO15-111003033
    10Alcides JO15-111004223
    11Be Quick D JO15-111003123
    12LAC Frisia 1883 JO15-111002023
    13VEV'67 JO15-111002023
    14vv Winsum JO15-111006513
    15Workum JO15-111006513
    16SJO HH'97 JO15-111004313
    17Drogeham JO15-111003213
    18Flevo Boys JO15-111003213
    19Peize JO15-111002113
    20GRC Groningen JO15-111001013
    21Olympia'28 JO15-111001013
    22LAC Frisia 1883 JO15-211001103
    23SC Joure JO15-210011100
    24Be Quick 1887 JO15-2100156-10
    25S.C. Stiens JO15-1100156-10
    26SJO Dalen/DSC JO15-1100134-10
    27Heerenveense Boys JO15-1100123-10
    28ONB JO15-1100123-10
    29Be Quick 1887 JO15-3100112-10
    30CVVO JO15-1100101-10
    31Smilde'94 JO15-1100101-10
    32DZOH JO15-1100124-20
    33Harkemase Boys JO15-1100113-20
    34LSC 1890 JO15-1100102-20
    35SJO Bergum BCV Combinatie JO15-1100102-20
    36SC Bolsward JO15-1100114-30
    37ACV JO15-2100103-30
    38Gorecht JO15-1100103-30
    39DVC Appingedam JO15-1100115-40
    40SJO J.V. Oostenburg JO15-1100115-40
    41HSC JO15-1100104-40
    42SC Rouveen JO15-1100104-40
    43Fit Boys JO15-1100105-50
    44HFC '15 JO15-11001210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Akkerman, WesselTeamspeler
    Bl├ęcourt, Tom deTeamspeler
    Bunnik, WiebeTeamspeler
    Glasbergen, JesseTeamspeler
    Vlietstra, WiltTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.