• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Boer, NigelOverige stafTeammanager
    Ronde, MatthijsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Timmer, HendrikTechnische stafTrainer/coach
    Veen, Hielke van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 feb. 10:00Peize 2 - LAC Frisia 1883 2Sportpark Hereweg
    4 mrt. 10:00Peize 2 - SC Stadspark 2Sportpark Hereweg
    18 mrt. 14:00Peize 2 - Geel Wit 2Sportpark Nes-Buren
    25 mrt. 11:00GVAV-Rapiditas 2 - Peize 2Sportpark Kardinge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Actief 2 - Peize 20 - 4
  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LAC Frisia 1883 21390442212127
    2Gomos 287013062421
    3GAVC 2115332822618
    4Geel Wit 2115242017317
    5Be Quick 1887 3115062120115
    6Actief 2115242724314
    7Bergum 294142020013
    8SC Franeker 294142024-413
    9Peize 294052425-112
    10DTD 2103161926-710
    11GVAV-Rapiditas 2113172042-227
    12SC Stadspark 2112181842-247

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 21100131123
    2SC Genemuiden 211009183
    3ACV 211006153
    4Noordscheschut 211006243
    5Alcides 211007433
    6FC Klazienaveen 211005233
    7Rolder Boys 211004133
    8Hoogeveen 211003033
    9Flevo Boys 211003123
    10Roden 211003123
    11VENO 211003123
    12Dalen 311002203
    13Olympia'28 211001103
    14vv Sweel 211001103
    15ZZVV 210012200
    16Dalen 210011100
    17Urk 510011100
    18FC Klazienaveen 2100113-20
    19Ruinen 2100113-20
    20SC Rouveen 2100113-20
    21LTC 2100147-30
    22Staphorst 3100125-30
    23Actief 2100114-30
    24Peize 2100103-30
    25Germanicus 2100126-40
    26Raptim 2100116-50
    27FC Oldemarkt 2100119-80
    28Steenwijker Boys 21001113-120

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 211003213
    2Gomos 2100123-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ansingh, RickTeamspeler
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Barske, MerijnTeamspeler
    Heikens, JeroenTeamspeler
    Huberts, RichardTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Lubben, SvenTeamspeler
    Matter, MarkTeamspeler
    Muller, SjoerdTeamspeler
    Scholtens, ArjanTeamspeler
    Slotegraaf, SelwynTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Wekema, SimonTeamspeler
    Wobbes, MartenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.