• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Boer, NigelOverige stafTeammanager
    Ronde, MatthijsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Timmer, HendrikTechnische stafTrainer/coach
    Veen, Hielke van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 apr. 10:00Peize 2 - DTD 2Sportpark Hereweg
    6 mei. 10:00Peize 2 - LAC Frisia 1883 2Sportpark Hereweg
    13 mei. 10:00SC Stadspark 2 - Peize 2Sportpark Stadspark
    20 mei. 10:00Peize 2 - Gomos 2Sportpark Hereweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.Gomos 2 - Peize 22 - 0
    15 apr.Be Quick 1887 3 - Peize 22 - 4
    19 apr.Peize 2 - SC Stadspark 24 - 1
    22 apr.Peize 2 - GAVC 23 - 3
  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gomos 215131152114140
    2LAC Frisia 1883 218130554282639
    3Peize 2179174537828
    4GAVC 21877447331428
    5Actief 2199464638828
    6Bergum 2168263133-226
    7Geel Wit 2186393138-721
    8SC Franeker 2166283238-620
    9Be Quick 1887 31961122941-1219
    10DTD 2175393441-718
    11GVAV-Rapiditas 21761103158-2716
    12SC Stadspark 21823132965-369

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 21100131123
    2SC Genemuiden 211009183
    3ACV 211006153
    4Noordscheschut 211006243
    5Alcides 211007433
    6FC Klazienaveen 211005233
    7Rolder Boys 211004133
    8Hoogeveen 211003033
    9Flevo Boys 211003123
    10Roden 211003123
    11VENO 211003123
    12Dalen 311002203
    13Olympia'28 211001103
    14vv Sweel 211001103
    15ZZVV 210012200
    16Urk 510011100
    17Dalen 210011100
    18FC Klazienaveen 2100113-20
    19SC Rouveen 2100113-20
    20Ruinen 2100113-20
    21LTC 2100147-30
    22Staphorst 3100125-30
    23Actief 2100114-30
    24Peize 2100103-30
    25Germanicus 2100126-40
    26Raptim 2100116-50
    27FC Oldemarkt 2100119-80
    28Steenwijker Boys 21001113-120

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 211003213
    2Gomos 2100123-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ansingh, RickTeamspeler
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Barske, MerijnTeamspeler
    Guchelaar, NielsTeamspeler
    Heikens, JeroenTeamspeler
    Huberts, RichardTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Lubben, SvenTeamspeler
    Matter, MarkTeamspeler
    Muller, SjoerdTeamspeler
    Scholtens, ArjanTeamspeler
    Slotegraaf, SelwynTeamspeler
    Splinter, PaulTeamspeler
    Wekema, SimonTeamspeler
    Wobbes, MartenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.