• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Uninge, ErnstOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 14:00Peize 2 - Veenhuizen 2Sportpark Hereweg
    3 mrt. 14:30ONR 2 - Peize 2Sportpark ONR
    10 mrt. 12:30Niekerk 2 - Peize 2Sportpark Eekebuuren
    17 mrt. 14:00Peize 2 - VEV'67 4Sportpark Hereweg
    24 mrt. 12:30Rottevalle 2 - Peize 2Sportpark 'T Hagehiem
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gorecht 3321014597
    2Helpman 2321013767
    3Peize 231028803
    4SJS 23003116-150

    Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VEV'67 41191140152528
    2Niekerk 2127143225722
    3Rottevalle 2116322819918
    4De Griffioen 2951323101316
    5GSVV 2104332725215
    6Be Quick D 3115062531-615
    7Veenhuizen 2104242624214
    8RWF 293422120113
    9Waskemeer 2113352832-412
    10Peize 293241619-311
    11ONR 2103072335-129
    12ONT 31302111448-342
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berends, PhilipTeamspeler
    Helder, TiesTeamspeler
    Hummel, DennisTeamspeler
    Hummel, SanderTeamspeler
    Jansen, ThomTeamspeler
    Joosten, LeonTeamspeler
    Snippe, RobbinTeamspeler
    Sprenger, AlexTeamspeler
    Venema, MichielTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.