• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Lanjouw, WillemTechnische stafTrainer/coach
    Ronde, MatthijsOverige stafTeammanager
    Schambach, RemmeltOverige stafTeammanager
    Suurd, WisseOverige stafTeammanager
    Wielink, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 apr. 14:00Peize 1 - SC Stadspark 1Sportpark Hereweg
    6 mei. 14:00Gomos 1 - Peize 1Sportpark Schapendrift
    10 mei. 14:00Peize 1 - DTD 1Sportpark Hereweg
    13 mei. 14:00Peize 1 - Oerterp 1Sportpark Hereweg
    20 mei. 14:00Hoogezand 1 - Peize 1Sportpark De Kalkwijck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Peize 1 - Asser Boys 11 - 3
    22 apr.GSAVV Forward 1 - Peize 10 - 7
  • Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pelikaan S 133009189
    2VEV'67 132017526
    3Peize 1310246-23
    4Fc. Grootegast 13003311-80

    Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Stadspark 120152368234547
    2Gomos 119151346143246
    3Hoogezand 123143660411945
    4GVAV-Rapiditas 122134564283643
    5Roden 120131653302340
    6Oerterp 119112662402235
    7Peize 12095643311232
    8LSC 1890 1221011168373131
    9St.Annaparochie 1219394640630
    10Asser Boys 1228594946329
    11DTD 1218493638-228
    12Amicitia VMC 12351173179-4816
    13GSAVV Forward 122102115111-963
    14MKV'29 1220220689-832
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arbeider, GertjanTeamspeler
    Barske, MerijnTeamspeler
    Darwinkel, FrankTeamspeler
    Guchelaar, NielsTeamspeler
    Heikens, JeroenTeamspeler
    Huberts, RichardTeamspeler
    Kosters, PatrickTeamspeler
    Kregel, DannyTeamspeler
    Leeuwen, Joppe vanTeamspeler
    Matter, MarkTeamspeler
    Scholtens, ArjanTeamspeler
    Slotegraaf, SelwynTeamspeler
    Vrielink, LoranTeamspeler
    Wekema, SimonTeamspeler
    Wobbes, MartenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.